Huulte suurendamine

Huulte suurendamine

Huulte kontuurplastika - see on huulte suurendamise protseduur, milles kasutatakse täiteaineid - hüaluroonhappepõhiseid geele. Hüaluroonhape on looduslik aine, mis on inimorganismis laialt levinud ja tagab ainevahetusprotsesside õige kulgemise ning osaleb ka naha tugevust ja elastsust tagava kollageeni ja elastiini sünteesis.

Huulte kontuurplastkat viiakse läbi kohaliku tuimestusega. Arst süstib hüaluroonhappepõhise täiteaine huulte eri piirkondadesse. Täiteaine hakkab toimima koheselt, järk-järgult lahustudes ja küllastades huuli hüaluroonhappega. Huulte täitmise protseduur on maksimaalselt loomulik ja ohutu.

Näidustused:

  • huulte asümmeetria korrigeerimine ja kuju parandamine ;
  • huulejoonele selgema kuju andmine;
  • huulte täidlasemaks muutmine;
  • suuümbruse kortsudest vabanemine;
  • alla vajunud suunurkade tõstmine;
  • huulte tervise ja värvi taastamine.

Huulte suurendamine ei nõua eelnevat ettevalmistust, kuid enne protseduuri on vajalik spetsialisti konsultatsioon: arst-kosmetoloog kontrollib võimalike vastunäidustuste olemasolu ning selgitab  kontuurplastika olemust.

Huulte suurendamise protseduur kestab 15 kuni 20 minutit. Pärast protseduuri annab arst täiendavaid soovitusi huule hooldamiseks.  Taastumisperiood kestab kuni 2 nädalat. Selle aja jooksul on märgatav kerge turse, võivad esineda ka sinikad.

Huulte kontuurplastika tulemus on kohe nähtav, efekt püsib keskmiselt umbes aasta.

Gallerii

Turvalised maksed
payment