Näohooldus vastavalt nahatüübile Medik8

Näohooldus vastavalt nahatüübile Medik8

Medik8 on kosmeetika bränd, mille tooted sisaldavad bioloogiliselt aktiivseid komponente, mis suurendavad nahahoolduse efektiivsust. CSA brändi teaduslikul lähenemisel põhinev filosoofia on üllatavalt lihtne ja lakooniline: C-vitamiini, päikesekaitsetoodete  päevasel ajal ja A-vitamiini  öösel kasutamine aitab hoida teie nahka noorusliku ja säravana.Tuginedes algsetele uuringutele, kasutatakse kogu toodangus kliiniliselt kontrollitud koostisosi, kiraalselt õigeid molekule. Tooted ei sisalda parabeene, ftalaate või sulfaate ega mikrograanuleid.Tooteid ei testita loomadel, samuti kasutab Medik8 kogu oma toodangu pakendmaterjalina ümbertöötatud paberit ning 40% taaskasutatud klaasi vadaku pudelikesteks.

Konkreetsete nahaprobleemide lahendamiseks pakume laia valikut näo hoolduse protseduure, mis traditsiooniliselt koosnevad koorimisest, massaažist, hooldusest ja niisutusest. Professionaalsete tugevate toodete kasutamine mitmel protseduuril kogu ravikuuri jooksul aitab märkimisväärselt parandada naha tekstuuri ja toonust, taastab terve sära ja elastsuse.

Lihtne. Individuaalne. Puhas. Esmaklassiline. Vabamõtteline. Professionaalne.  Tehnoloogiline. Eetiline.

Näoprotseduurid

Naha sära

Võimas protseduur näonahale sära andmiseks. C-vitamiin elavdab nahka, stimuleerib rakkude regenereerimist ja lisab nahale terve sära.

Probleemne nahk

Kannatuslille ekstraktid ja jõhvikad sobituvad täiuslikult sügavpuhastuskoostisosadega, et taastada naha puhtus ja õrn sära.

Pooride ahendamine

360 kraadi – see on lähenemine laienenud pooride kõigi põhjuste kõrvaldamiseks.

Sügav niisutamine

Mitme tasemega hüdratatsioon - intensiivseks kuiva ja kurnatud naha toitmiseks.

Tundlik nahk

Professionaalne protseduur tundliku ja ärritunud naha komfordi ja tasakaalu taastamiseks.

Vananemisvastane plaatinahooldus

Autoriprotseduur näole. Innovatiivne lähenemine, mis tagab kiired nähtavad noorendavad  tulemused.

Meie peamine ülesanne on aidata Teil säilitada ilusat nahka kogu elu jooksul.

Turvalised maksed
payment