Naha teraapia PCA Skin

Naha teraapia PCA Skin

PCA SKIN on olnud üle 29 aasta juhtiv tootmisharu maailma parimate ja innovaatilisemate protseduuride tootmisel. Spetsialistide loodud keemilised koorimised võimaldavad kiiresti saavutada oodatud tulemusi.  

Kompanii on esimene maailmas, mis arendab ja turustab maailma esimesi modifitseeritud täiustatud Jessneri piilinguid. Nende valem tagab silmapaistva kliinilise tulemusega ohutu kasutamise ja mugavaimad protseduurid. Lisaks uuendustele Jessneri modifitseeritud piilingutega pakub PCA SKIN TCA liini piilinguid (trikloroäädikhape), mida peetakse maailma kõige ohutumateks ja tõhusamateks, tänu oma kõrgele puhastusastmele, efekti suurendavatele koostisosadele ja omadusele iseeneslikult neutraliseeruda.  

PCA SKIN piilingud aitavad lahendada järgmisi probleeme:

  • Akne
  • Hüperpigmentatsioon
  • Naha närbumine
  • Naha tundlikkus
  • Rosaatsea
  • Naha dehüdratsioon

PCA SKIN peamiseks eesmärgiks on naha tervise paranemist soodustavate toodete loomine, valides ainulaadselt inimese naha ja organismiga ühilduvad koostisosad. Päevane seeria ja professionaalsed tooted on loodud toimima sünergias,  terve, särava ja kauni naha nimel. Toodete loomisel suhtub kompanii lugupidavalt inimeste tervisesse, loomadesse ning on hooliv ümbritseva keskkonna suhtes. Seetõttu on kõik PCA SKIN tooted vabad sünteetilistest värv- ja lõhnaainetest, mineraalõlidest, vaseliinist, lanoliinist ja ftalaatidest. Iga Teid tervendava valemi  loomisel ühendab PCA SKIN tervise, ilu ja teaduse.

PCA SKIN on ja püüab olla uuendajaks ülimalt tõhusate ravihoolduste ja professionaalse kosmeetika väljatöötamisel. Kompanii eesmärk on parandada inimese elukvaliteeti, luues parimatele tulemustele suunatud nahahooldustooted, mis põhinevad kaasaegsetel teaduse saavutustel ja on adresseeritud Teie ainulaadse kordumatu naha tervisele.

Kõik protseduurid ja ravikuurid kavandatakse ja valitakse individuaalselt, lähtudes konsultatsiooni käigus selgunud iga kliendi vajadustest. 

Gallerii

Turvalised maksed
payment