Nina korrigeerimine filleriga

Nina korrigeerimine filleriga

Mittekirurgiline nina plastika. Selle abil saate kiiresti ja ohutult parandada nina kuju väikeseid puudusi ning naasta mõne päeva pärast oma tavapärasesse ellu. Protseduuri eeliseks on selle kättesaadavus – mittekirurgilise rinoplastika hind on palju madalam kui kirurgiliste meetodite puhul.

Protseduur võimaldab saavutada järgmisi tulemusi:

  • asümmeetria korrigeerimine;
  • nina ülaosa kühmude ja vaje korrigeerimine;
  • ninaotsa ja ninajuure vormi muutmine;
  • rekonstrueerimine pärast vigastusi ja luumurde;
  • naha seisundi parandamine.

Protseduuri läbiviimine

Teenus kujutab endast kosmeetilist protseduuri, mille käigus süstitakse korrigeeritavasse piirkonda spetsiaalne geel-täiteaine (filler). Kasutatakse ohutuid sünteetilisi preparaate, mis põhinevad kaltsiumil või hüaluroonhappel.  Need on inimesele täiesti kahjutud ja ei põhjusta turseid ega allergilisi reaktsioone.

Geeli abil täidetakse tühimikud või parandatakse puudused. Kusjuures preparaat ei valgu laiali naha all  ja ei oma mingit koosmõju keha kudede ja rakkudega.

Mõeldes patsiendi komfordile, tehakse enne rinoplastkat geeliga lokaalanesteesia, kasutades kvaliteetseid kaasaegseid anesteetikume.

Mittekirurgiline rinoplastika kestab 15-45 minutit – kestus sõltub korrektsiooni tsoonist.  

Juba 1-4 päeva jooksul pärast arsti külastamist saate naasta tavapärase elurütmi juurde ilma raske taastumise ja pika taastusravita.

Meeldivaks boonuseks on kerge pinguldav efekt – pärast protseduuri ninaots tõmbub pingule ning nahk näeb välja pringim ja noorem.


Protseduuri tulemused säilivad kuni 1,5 aastat, pärast seda võib seda uuesti korrata.

Gallerii

Turvalised maksed
payment