Fotonoorendus Lynton EXCELIGHT® (Inglismaa)

Fotonoorendus Lynton EXCELIGHT® (Inglismaa)

Klaar jume on miski, mida paljud soovivad, ent veatut nahka võib olla raske saavutada koguni kõige pedantsema nahahooldusrežiimi järgimisel. Vananedes lisandub näonaha ebaühtlusele veel naha kvaliteedi langus. IPL-tehnoloogiat kasutav fotonoorendus aitab vähendada mõnesid kõige levinumaid nahahädasid nagu pigmendilaigud, lõhkenud kapillaarid, vananemistunnused ja päikesekahjustused. Fotonoorendus on minimaalselt invasiivne nahaprotseduur, mis kasutab nahaprobleemide leevendamiseks unikaalset tehnikat, mida nimetatakse impulssvalgusteraapiaks. IPL-fotonoorendus on populaarne nahahooldus tänu väga lühikesele taastumisajale ja vähestele kõrvalmõjudele.

Näidustused:

  • pigmendi ebaühtlus näol, kaelal, dekolteel või kätel;
  • pindmised kortsud;
  • aknest jäänud põletikujärgne punetus või pigment;
  • näonaha vananemise ilmingud;
  • näonaha punetus;
  • laienenud poorid.

Enne protseduuri nahk ei tohi olla päevitunud; sõltuvalt naha tüübist peab viimasest päevitumisest möödas olema 2-4 nädalat, samas enne ja pärast protseduuri ei tohi kasutada isepruunistuvaid kreeme.

Kohe peale protseduuri võib nahk olla kergelt turses ja punetav. Kaks nädalat pärast protseduuri tuleb väldida saunaskäike, basseine, solaariumi ja aktiivset päiket.

Fotonoorenduse tulemuste püsivus oleneb suuresti nende nahaprobleemide tüübist, ka sellest, kui suur probleemne piirkond. Enne protseduuri läbiviimist on vaja konsulteerida spetsialistiga.
Turvalised maksed
payment