Mesoteraapia ASCE+ SRLV

Mesoteraapia ASCE+ SRLV

ExoSCRT™ eksosoomid on ASCE+SRLV koostises olevate aktiivsete mõjuainete kandjad rakutasandil. Nad on aktiivsed kõikides nahakihtides alates epidermisest kuni dermani ja loovad eeltingimused tervete naharakkude tekkeks.

Professionaalseks kasutuseks mõeldud SRLV seerum aitab lahendada erinevat liiki nahaprobleeme:

  • halb naha kvaliteet: rakkude siserõhu kadu, dehüdratsioon, rakkude ainevahetuse häired;
  • tundlikkus: kaitsefunktsioonide nõrgenemine ,reageerimine erinevatele ärritajatele, naha tundlikkust põhjustavad rakusiseste protsesside häired;
  • mitmesuguse etioloogiaga põletikulised protsessid ,lööve, liigne seebumi eritumine, laienenud poorid;
  • ealised iseärasused: kortsud, toonuse kadu, kahvatu nägu, organismi oma kollageeni ja elastiini ning naha fibroblastide taastootmise häired.

ASCE+SRLV preparaat mõjub rakutasandil ja taastab naha rakkude tavapäraseid protsesse. Eksosoomid kannavad edasi mitmesuguseid valke, sealhulgas mikro-RNAd, aminohappeid ja teisi aineid. Eksosoomid aktiviseeruvad vastavalt raku vajadusele, seetõttu saavad nad samaaegselt avaldada erinevat mõju, andes rakkudele tagasi nende taastumisvõime.

Aktiivsed koostisosad:

  • 5 mlrd eksosoomosakest, mis aitavad edastada viit eri tüüpi kasvutegurit, kuut tüüpi peptiide,19 eri aminohapet, nelja koensüümi, vitamiine ja mineraalaineid, glutatiooni ja teisi naha intensiivseks taastumiseks vajalikke mõjuaineid; 
  • kõrge kontsentratsiooniga makromolekulaarne hüaluroonhappe lahus, neli eri tüüpi kasvumõjutajat ja aminohappe mineraali naha süvaniisutuseks ning eksosoomi mõju tugevdamiseks.

See võimaldab saavutada protseduuri abil tähelepanuväärset efekti.

Tulemus

Protseduuri tulemus sõltub naha algsest seisukorrast, kuid mõju on reeglina nähtav juba peale esimest protseduuri ning tulemused paranevad iga korraga.

Soovitatav kuur – 3-5 protseduuri kahenädalase vahega või vastavalt spetsialisti soovitusele.

Naha uuendamine ja tervendamine raku tasandil!

Turvalised maksed
payment